• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Konkurs "Opolskie Kwitnące 2014"

opk.jpeg

 

Konkurs „OPOLSKIE KWITNĄCE 2014”

 

       Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił VI edycję konkursu pn. „Opolskie Kwitnące 2014”, którego celem jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych i zadbanych posesji prywatnych oraz terenów i obiektów publicznych w województwie opolskim.  Konkurs realizowany jest w ramach Planu Marketingu Regionalnego Województwa Opolskiego „Opolskie Kwitnące” i ma za zadanie zbudowanie pozytywnego wizerunku województwa opolskiego jako regionu pięknego, zadbanego, czystego, wygodnego do bycia i życia.
 

Tegoroczny konkurs obejmuje następujące kategorie:
- Najpiękniej ukwiecona wieś          - Obiekt prywatny           - Obiekt dostępności publicznej

 

         Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przedłożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 06 czerwca 2014 roku w Departamencie Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.  (Zgłoszeń należy dokonywać bezpośrednio u Organizatora Konkursu -Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego).
 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego: www.opolskie.pl (w zakładce "Opolskie Kwitnące").
Kontakt w sprawie konkursu: e-mail: promocja@opolskie.pl, lub tel. 77 44 29 340.

Pliki do pobrania:

DOCRegulamin.doc (186,50KB)

DOCFormularz zgloszeniowy.doc (30,50KB)

 

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg