W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej przeprowadzono ważny remont łazienek
Chcieliśmy Was poinformować, że w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej przeprowadzono ostatnio ważny remont dwóch łazienek, które znajdują się w piwnicy oraz na drugim piętrze budynku PSP.
W pierwszej fazie remontu wymieniono starą instalację wodną i elektryczną, skuto stare licowanie płytkami oraz wymieniono stolarkę drzwiową. W drugim etapie zostały podwieszone sufity, położone nowe płytki oraz wymienione wszystkie sanitariaty oraz kabiny toalet.
Inwestycja została zrealizowana ze środków pochodzących z budżetu gminy!
Ale to nie wszystko!
Dodatkowo, utworzono szkolny kącik uczniowski, który - przy udziale środków własnych gminy - został zaopatrzony w kolorowe kanapy oraz gry ścienne. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Agaty Pytlik oraz jej niezwykłym zdolnościom artystycznym, ściany naszej szkoły zostały pięknie ozdobione, co znacząco poprawiło przestrzeń, w której nasi uczniowie spędzają dużo czasu.
Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym uczniom jeszcze lepsze warunki nauki!













