Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zakończono eliminacje gminne w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dzisiejsze eliminacje gminne w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, które odbyły się w Gminnym Centrum Kultury w Białej były pełne zaangażowania i wiedzy!

Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu popularyzację przepisów oraz kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Ogólnopolski Turniej skierowany jest do wszystkich młodych ludzi zainteresowanych bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową - nie tylko członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności tym, którzy zakwalifikowali się do  eliminacji powiatowych - 2 osoby z I grupy wiekowej oraz 3 osoby z II grupy wiekowej. Wasze wysiłki są godne podziwu! Niech Wasza wiedza i zaangażowanie służą nie tylko dzisiaj, ale także w przyszłości!

Na koniec turnieju Burmistrz Białej Edward Plicko wręczył nagrody wszystkim uczestnikom oraz wraził słowa uznania za udział w turnieju.