Święto Komisji Edukacji Narodowej – 14 października 2024 r.
14 października każdego roku przypada Święto Komisji Edukacji Narodowej – szczególny dzień, w którym wyrażamy uznanie dla pracy Nauczycieli i Pracowników Oświaty. W tym roku Burmistrz Białej, Edward Plicko, kontynuując tradycję, wręczył nagrody nauczycielom, którzy w sposób szczególny wyróżnili się zaangażowaniem w swoją pracę.
Nagrody Burmistrza Białej otrzymali:
w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Białej:
- Pani Joanna Macioł
- Pani Liliana Stygienko
- Pani Ilona Wojciechowska
- Pan Tomasz Heda
w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łączniku:
- Pani Anna Stankala
- Pani Magdalena Przybyszewska
- Pan Krzysztof Szymanek













