• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Święto Komisji Edukacji Narodowej – 14 października 2024 r.

14 października każdego roku przypada Święto Komisji Edukacji Narodowej – szczególny dzień, w którym wyrażamy uznanie dla pracy Nauczycieli i Pracowników Oświaty. W tym roku Burmistrz Białej, Edward Plicko, kontynuując tradycję, wręczył nagrody nauczycielom, którzy w sposób szczególny wyróżnili się zaangażowaniem w swoją pracę.

Nagrody Burmistrza Białej otrzymali:

w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Białej:

  • Pani Joanna Macioł
  • Pani Liliana Stygienko
  • Pani Ilona Wojciechowska
  • Pan Tomasz Heda

w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łączniku:

  • Pani Anna Stankala
  • Pani Magdalena Przybyszewska
  • Pan Krzysztof Szymanek

 

Z okazji dzisiejszego święta składamy serdeczne życzenia wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty! Dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pracy i życzymy wytrwałości w realizacji swojego powołania, zdrowia oraz satysfakcji z pracy z młodym pokoleniem.
Niech Państwa wysiłki przynoszą jak najlepsze owoce, a sukcesy zawodowe idą w parze z pomyślnością w życiu osobistym.

 

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg