• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej

W dniu dzisiejszym przypada Dzień Edukacji Narodowej.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej odbyła się z tej okazji uroczysta akademia, w której  uczestniczył Burmistrz Białej Edward Plicko i zaproszeni goście na co dzień współpracujący z placówką oraz emerytowani pracownicy Zespołu. Apel uświetniły występy uczniów i pokaz ich artystycznych umiejętności.

Burmistrz Białej złożył wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.


 

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg