Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej
W dniu dzisiejszym przypada Dzień Edukacji Narodowej.
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej odbyła się z tej okazji uroczysta akademia, w której uczestniczył Burmistrz Białej Edward Plicko i zaproszeni goście na co dzień współpracujący z placówką oraz emerytowani pracownicy Zespołu. Apel uświetniły występy uczniów i pokaz ich artystycznych umiejętności.
Burmistrz Białej złożył wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.













