Awaria samochodu odbierającego popiół
Szanowni Mieszkańcy, firma Naprzód przekazała informację o awarii samochodu odbierającego popiół.
Prosimy o pozostawienie kubłów przed posesjami. W dniu jutrzejszym zostaną odebrane zaległości.
Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.













