• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Konkurs kulinarny ,,Chrzelickie specjały"

Zapraszamy na konkurs kulinarny ”Chrzelickie specjały”, który odbędzie się 17.09.2017 r. w Chrzelicach podczas Festynu “Razem żyjemy, razem zmieniamy” z okazji XX-lecia Odnowy Wsi.

 

Przedmiotem Konkursu jest wybór Potrawy XX-lecia Odnowy Wsi.

Celem Konkursu jest:

wyłonienie wśród zgłoszonych do konkursu najsmaczniejszej potrawy XX lecia Odnowy Wsi. zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności ponadregionalnych tradycji kulinarnych, rozwój oraz wspieranie zasobów ludzkich na rzecz rozwoju ponadregionalnego, integracja i aktywizacja społeczności.

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu wraz z przepisem (recepturą) na potrawę konkursową do dnia 10 września 2017 roku na adres:  Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Prudniku, ul. Pl. Szarych Szeregów 5, 48-200 Prudnik lub e`mailem: kozaczek@oodr.pl.

Wzór formularza zgłoszeniowego, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu, dostępny jest w siedzibie Stowarzyszenia Odnowy Wsi Chrzelice oraz na stronach internetowych: oodr.pl, www.teraz-wies.pl, www.ozrios.pl.

Uczestnik winien przygotować 5 porcji potrawy konkursowej do oceny przez Komisję konkursową oraz 30 porcji potrawy do degustacji dla uczestników festynu w dniu 17 września 2017 do godziny 14.00.

Organizatorami Konkursu są: Stowarzyszenie Odnowy Wsi Chrzelice wraz z Samodzielnym Kołem Gospodyń w Chrzelicach w partnerstwie z: Opolskim Związkiem Rolników i Organizacji Społecznych w Opolu, Opolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

 

DOCRegulamin konkursu.doc (63,50KB)
DOCKarta zgłoszeniowa.doc (27,00KB)
JPEGPlakat.jpeg (269,90KB)
 

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg