• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Granty Leader dla organizacji pozarządowych

W bieżącym roku zaplanowaliśmy uruchomienie naboru wniosków w ramach tzw. projektu parasolowego (projektu grantowego), który w zamierzeniach ma składać się z 10 mniejszych projektów (po 10 000 zł) realizowanych w pierwszej kolejności przez Stowarzyszenia i osoby fizyczne ale także (do 20% puli) przez podmioty publiczne jak Gminy czy Ośrodki Kultury. Projekty te odbywać się będą w formule dotacji (nie refundacji) a umowy i realizacja nastąpi w latach 2019-2020 bezpośrednio z LGD (podobnie jak Działaj lokalnie).

W tych szczególnych projektach decydujące znaczenie ma pomysł oraz kontakt z Lokalną Grupą Działania. Aby wypracować model współpracy, przedyskutować pomysły i ustalić, który z nich może być wspólną ideą owych 10 projektów, serdecznie zapraszamy na dwa czwartkowe spotkania w naszym biurze w Niemodlinie, Rynek 52:

  • 1. 12/07/2018 roku, godz. 16:30- celem spotkania będzie prezentacja czym są projekty grantowe, w jakim zakresie, co można zrobić i jakie są Wasze i nasze oczekiwania i pomysły. Spotkanie zakończy się wybraniem idei na 10 projektów grantowych i określeniem planu pracy nad wnioskami.
  • 2. 2/08/2018 roku, godz. 16:30- spotkanie będzie kontynuacją spotkania z lipca, celem spotkania będzie zaprezentowanie tego co udało się wykonać od spotkania lipcowego, określimy terminy naboru i kroki do złożenia wspólnych wniosków oraz określimy sposoby współpracy między organizacjami.

W związku z powyższym, jeśli jesteście zainteresowani pozyskaniem grantu do realizacji na lata 2019-2020, serdecznie zapraszamy po 2 przedstawicieli Waszej organizacji na OBA spotkania. Wskazane jest aby co najmniej jedna osoba z Waszej organizacji uczestniczyła w obu spotkaniach. Prosimy o zgłaszanie swojego udziału na pierwszym spotkaniu (12.07.2018 r.) do 6.07.2018 roku.

Zgłoszenie na spotkanie można przesłać mailem lub dokonać telefonicznie pod numerem 77 4606 351.

Zaproszenie granty i formularz zgłoszeniowy.pdf

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg