• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Ankieta dla organizacji pozarządowych

Współpraca Samorządu Województwa Opolskiego z organizacjami pozarządowymi, od zawsze stanowiła dla nas oś priorytetową.

W dzisiejszym, trudnym czasie, nie możemy sobie pozwolić na utratę wypracowanego przez lata potencjału.

Zdecydowaliśmy się przeprowadzić badanie aktualnych potrzeb szkoleniowych mieszkańców województwa opolskiego.

Celem ankiety jest zbadanie oczekiwań mieszkańców województwa opolskiego, w tym członków organizacji pozarządowych, w zakresie zdobywania nowych kwalifikacji i nabycia nowych kompetencji.

W związku z przygotowywanymi projektami, prosimy o uzupełnienia i odesłanie kwestionariusza do dnia 4 grudnia 2020 r. Całość procesu jest bardzo intuicyjna i zostaje przeprowadzana drogą elektroniczną.

Ankietę znajdą Państwo pod adresem: https://forms.gle/7kfpN7WDfpMNvSH57.

Kolejną taką inicjatywą Samorządu Województwa Opolskiego będzie projekt wsparcia kształcenia ustawicznego: „Europejski Budżet Obywatelski”. To pierwszy w Europie, zaakceptowany przez Komisję Europejską - partycypacyjny program kształcenia ustawicznego o zasięgu regionalnym! Ma charakter inicjatywy oddolnej, kładącej nacisk na zaangażowanie organizacji pozarządowych województwa opolskiego.

Jego celem jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji mieszkańców Opolszczyzny, którzy z własnej inicjatywy chcą uczestniczyć w kształceniu oraz szkoleniu.

W związku z powyższym, zapraszam Państwa bardzo serdecznie do obserwowania transmisji konferencji prasowej inaugurującej projekt już w dniu 2 grudnia 2020 r. od godz. 10:00 na profilu Facebook: „Województwo Opolskie”www.facebook.com/opolskie/. Wydarzenie będzie przyjazne dla osób niedosłyszących i głuchych. 

PDFMarszałek Województwa Opolskiego.pdf (46,31KB)

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg