• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Ogólnopolski Konkurs "ROLNIK - FARMER ROKU"

W imieniu organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu „ROLNIK FARMER ROKU” mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVIII  edycji Konkursu. Konkurs od lat objęty jest patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Rektora Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Liczymy, że wzorem lat ubiegłych skorzystacie Państwo z naszego zaproszenia. Prosimy o zgłoszenie kandydatów do tytułu „ROLNIK - FARMER ROKU” w oparciu o załączoną ankietę w terminie do 18 czerwca 2021 roku, którą prosimy przesłać pod adres Stowarzyszenia - pocztą zwykłą lub elektroniczną biuro@farmer-roku.pl

Jednocześnie prosimy o przesłanie pełnej informacji o Konkursie wraz z ankietami do  podległych Państwu jednostek terenowych.

Informacje o Konkursie, ankieta zgłoszeniowa oraz Wydawnictwo Okolicznościowe i zdjęcia z Gali Finałowej znajdują się na stronie internatowej Stowarzyszania http://www.farmer-roku.pl

Zgodnie z regulaminem Konkursu można zgłaszać ponownie rolników, którzy brali udział w  minionych edycjach, jednakże nie uzyskali najwyższego tytułu tj. laureata konkursu. Prosimy o szczególne podkreślenie  danych  promujących  osiągnięcia  w  stosunku  do  poprzedniego  zgłoszenia.

Uroczyste rozstrzygnięcie XXVIII edycji Konkursu zaplanowane na początek lutego 2022 roku.

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg