• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Webinarium pn. Wsparcie dla MŚP z Funduszy Europejskich

Informacje o spotkaniu online

Podczas webinarium przedstawione zostaną najważniejsze informacje na temat możliwości pozyskiwania wsparcia z funduszy europejskich przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Celem spotkania jest ułatwienie potencjalnym Wnioskodawcom dostępu do środków z funduszy europejskich. Webinarium skierowane jest do wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców zarejestrowanych/prowadzących działalność na obszarze województwa opolskiego, zainteresowanych funduszami europejskimi, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących w tym temacie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie obędzie się online 22 czerwca 2021 r. (wtorek) o godz. 11:00.

Webinarium będzie moderowane przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu. Informację na temat wsparcia przedstawi specjalista z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora (do 21.06.2021 r.).

Link do platformy, na której odbędzie się webinarium zostanie wysłany do Uczestników w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Dla kogo:

Webinarium skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, zgodnie z definicją w załączniku 1 do Rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014.

Program spotkania:

11.00 – Przywitanie uczestników, wprowadzenie do tematu spotkania, kwestie organizacyjne.

11.10 – Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
w województwie opolskim.

11.20 – Przedstawienie oferty dotyczącej możliwości pozyskania środków z funduszy europejskich przez specjalistę z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

12.00 – Pytania i odpowiedzi. Zakończenie spotkania.

Organizator:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Plac Wolności 1
47-220 Kędzierzyn-Koźle
tel.: 77 472 50 39, 77 403 41 79
e-mail: lpi.kedzierzyn-kozle@opolskie.pl

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg