Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sukces Pań z Chrzelic i Radostyni

11 lutego 2013r. w Sali Hotelu OAZA w Prudniku odbyło się spotkanie pn.  „Podsumowanie rocznej działalności wdrożeniowo – upowszechnieniowej za rok 2012” Terenowego Zespołu Doradztwa Rolniczego, który swoim działaniem obejmuje teren powiatu prudnickiego. Działalność prudnickiego TZD omówiła jego kierowniczka Krystyna Czyżewska – Zięba. Wykład o uprawie zbóż i rzepaku wygłosił zaproszony na podsumowanie dr Kazimierz Pyziak z Wrocławia. W czasie trwania spotkania kilkunastu rolnikom z terenu naszego powiatu wręczono nagrody za efektywną współpracę. Z terenu Gminy Biała wyróżniono rolników: Jerzy Wybraniec, Wiktor Morawiec, Jerzy Kosmala i Ryszard Wróblewski.

W czasie trwania imprezy zorganizowany został konkurs kulinarny pod hasłem „Wykwintne zapusty”, w którym wzięły udział Panie z dziewięciu sołectw z terenu powiatu prudnickiego.
Gratulujemy paniom z Samodzielnego Koła Gospodyń Wiejskich z Chrzelic, które za kaczkę w sosie gruszkowym zajęły II miejsce. Wyróżnione zostały również potrawy przygotowane przez Panie z KGW z Radostyni.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka  


Gratulujemy!