Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kolejny projekt polsko - czeski zakończony sukcesem!

LOGA_MIKROPROJEKTY.jpeg

Dnia 24 sierpnia 2021r. odbył się czwarty i tym samym ostatni trening sportowy w ramach projektu „Łączy nas sport”, kończący cały serie spotkań projektowych. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe trening przeprowadzono na hali sportowej w Město Albrechtice. Piłkarze z "Akademii Piłkarskiej Biała" zostali ugoszczeni gorącym posiłkiem w wyremontowanej podczas projektu "Klubovni" oraz zaskoczeni miłą niespodzianką!.... Partnerzy zorganizowali dla polskich i czeskich dzieci wyjazd do "Africké Muzeum", gdzie można podziwiać wypchane zwierzęta różnych gatunków w ich naturalnej wielkości.  Ponadto, zostaliśmy oprowadzeni po zoo położonym na terenie Muzeum, a w nim można było zobaczyć (tym razem żywe): zwierzęta domowe, indyjskiego bawoła, daniele, żubry i wiele innych.

Serdecznie dziękujemy trenerom, zarządowi i piłkarzom "Akademii Piłkarskiej Biała" za zaangażowanie w realizację projektu!

Projekt "Łączy nas sport", realizowany w partnerstwie Město Albrechtice i Gminy Biała, jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska oraz ze środków budżetu państwa polskiego Przekraczamy granice