• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Sprawozdania sołeckie z działań odnowy wsi za 2021 r.

Zgodnie z zasadami Programu Odnowy Wsi w województwie opolskim, uczestnicy  Programu zobowiązani są do składania corocznych sprawozdań sołeckich z działań odnowy wsi.

Na podstawie składanych corocznych sprawozdań sołeckich zarządzający programem przyznaje statusy sołectwom uczestniczącym w programie. Statusy przyznawane są w oparciu o informacje zawarte w rocznych sprawozdaniach z działań odnowy wsi oraz aktywność sołectwa w ciągu danego roku.

Nadanie statusów uczestnictwa świadczy o poziomie zaawansowania sołectw w realizacji założeń Programu Odnowy Wsi. Sołectwa o najwyższym statusie uczestnictwa w programie mają pierwszeństwo w uczestnictwie w różnych przedsięwzięciach organizowanych przez zarządzającego programem, w tym m.in. cieszących się zawsze dużym zainteresowaniem podróżach zagranicznych. Dlatego warto się starać i aktywnie realizować swoje zamierzone cele, chwaląc się swoimi osiągnięciami, przedstawionymi w sprawozdaniach sołeckich.

Sprawozdania sołeckie za rok 2021 proszę o przesłanie w formie elektronicznej na adres e-mail: rolnictwo@biala.gmina.pl  w terminie do dnia 7 marca 2022 r.

Osobą do kontaktu jest pracownik Urzędu Miejskiego w Białej p. Maria Dryszcz tel. 77 438 85 59.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.odnowawsi.opolskie.pl


PLIKI DO POBRANIA:

XLS1_Formularz-sprawozdania-sołeckiego-za-rok-2021.xls (75,50KB)

PDF2_Instrukcja-wypełniania-sprawozdania-sołeckiego-za-rok-2021.pdf (403,67KB)

 

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg