• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Nabór wniosków "Działaj Lokalnie" 2022

Już 4 kwietnia 2022 roku rusza nowa edycja programu "Działaj lokalnie" w Borach Niemodlińskich, realizowanego wspólnie z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, w ramach środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, a także grup nieformalnych pod warunkiem otrzymania opieki podmiotu posiadającego osobowość prawną, skupionych w 8 gminach Borów Niemodlińskich, tj. Biała, Dąbrowa, Komprachcice, Łambinowice, Niemodlin, Prószków, Strzeleczki i Tułowice.

Program "Działaj Lokalnie" dotuje projekty, które mają na celu zaktywizowanie i współdziałanie społeczności lokalnej wokół celu lub problemu, który pojawił się w ich społeczności oraz potrzeby jaka w danej społeczności zaistniała. Najważniejszym celem działań jest DOBRO WSPÓLNE - chodzi o to, by zamierzone działania osiągać wspólnymi siłami czy to mieszkańców, lokalnych instytucji, przedsiębiorców, organizacji, czy samorządowców.

Nabór w bieżącej edycji trwa do 9 maja 20222 roku (włącznie, do północy). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czerwcu 2021 r. Okres realizacji projektów to czerwiec-grudzień 2022 roku, pamiętając, że zamierzone działania muszą trwać minimum 3, a maksymalnie 6 miesięcy (w przypadku ścieżki tematycznej- min. 1 m-c, i bez wymaganego wkładu). Maksymalna wysokość grantu to 6 000 zł. Wnioski można tylko i wyłącznie poprzez generator wniosków, dostępny pod adresem www.system.dzialajlokalnie.pl

Więcej informacji na: http://boryniemodlinskie.pl/632/468/nabor-wnioskow-dl.html

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg