• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

6-miesięczny wolontariat na wyspie Chios w Grecji

Szanowni Państwo!

Europejskie Forum Młodzieży informuje o dwóch wolnych miejscach na 6-miesięczny wolontariat realizowany w organizacji pozarządowej "TES-HIENET mTechnology, Educationa and Sport" na wyspie Chios w Grecji.

Europejskie Forum Młodzieży jest pozarządową organizacją zajmującą się, między innymi, wolontariatem europejskim w ramach Programu "Młodzież w działaniu" współfinansowanego przez Komisję Europejską, angażowaniem młodzieży w życie polityczne i społeczne regiony i kraju, organizowaniem obozów szkoleniowych "EuroWeek - Szkoła Liderów" dedykowanych dzieciom i młodzieży z terenów całej Polski.

Europejskie Forum Młodzieży poszukuje dwóch pozytywnych, silnie zmotywowanych i otwartych na nowe doświadczenia osób, które wezmą udział w 6-miesięcznym wolontariacie w organizacji "TES-HIENET mTechnology, Educationa and Sport" na wyspie Chios w Grecji. Nie stawiamy przed kandydatami żadnych wymagań oprócz zamiłowania do pracy z komputerami i gotowości do pracy z dziećmi, ponieważ projekt dotyczy dwóch obszarów działań.

Projekt rozpocznie się we wrześniu 2013 r. i potrwa do marca 2014 r. Każdy wolontariusz wyjeżdżający na projekt w ramach programu "Młodziesz w działaniu" ma zagwarantowane wyżywienie, zakwaterowanie, drobne kieszonkowe i ubezpieczenie. Zgodnie z zasadami ustanowionymi przez Komisję Europejską wolontariusz partycypuje w 10% podróży międzynarodowej (pozostałe 90% jest pokrywane przez Program).

Europejskie Forum Młodzieży
Plac Wolności 5/5
57-500 Bystrzyca Kłodzka
tel/fax.: 0048 74 811 13 99

 

 

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg