• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Granty na zajęcia sportowe dla dzieci z małych miejscowości

Do 3 czerwca br. można składać wnioski o dofinansowanie zajęć sportowych dla dzieci z małych miejscowości w ramach programu grantowego Fundacji BGK „Sport na Start”. Planowane jest przyznanie 30 grantów w wysokości 15 tys. zł każdy.

W programie mogą wziąć udział jednostki samorządu terytorialnego, szkoły podstawowe, domy kultury, kluby sportowe oraz fundacje i stowarzyszenia planujące organizację zajęć sportowych dla dzieci z klas 1-8 szkół podstawowych mieszkających w gminach liczących do 25 tys. mieszkańców.

Dofinansowanie z programu może być przeznaczone m.in. na przygotowanie oraz prowadzenie treningów, organizację turniejów sportowych, zakup sprzętu sportowego (np. piłki, rękawice), nagród rzeczowych (np. pucharów) oraz innych materiałów niezbędnych do realizacji projektu. Z programu można również sfinansować wynajem sali lub innego obiektu sportowego, usługę księgową związaną z projektem (maks. 500 zł brutto) oraz koordynację projektu (maks. 1000 zł brutto).

Projekty zgłoszone do konkursu powinny być zrealizowane w terminie od 1 września do 30 listopada 2022 r. i trwać 2-3 miesiące.

Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie www.dotacje.fundacjabgk.pl w terminie do 3 czerwca 2022 r. do godz. 23:59. Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.fundacja.bgk.pl w czwartek 7 lipca br. do godz. 23:59.

Szczegóły konkursu, w tym regulamin, na stronie: https://www.fundacja.bgk.pl/program/sport-na-start/

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg