• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Ogólnopolski konkurs: Sposób na Sukces

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie serdecznie zaprasza osoby fizyczne i prawne, podmioty gospodarcze, związki, stowarzyszenia, organizacjie branżowe rolników, organizacje pozarządowe, samorządy gminne i powiatowe (z miejscowości do 20 tys. mieszkańców) do udziału w XIV edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces  na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W załączeniu przesyłamy:


Uroczyste wręczenie nagród finalistom tegorocznej XIII edycji konkursu odbyło się w czerwcu br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Finaliści otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, dyplomy i statuetki od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wszyscy laureaci i wyróżnieni XIII edycji konkursu otrzymali też nagrody rzeczowe w postaci tabletów. Ponadto laureaci XIII edycji konkursu wezmą udział w nieodpłatnym wyjeździe studyjnym.

 
Szczegółowe zasady udziału w konkursie - regulamin wraz z kartą zgłoszenia uczestnictwa, a także dodatkowe informacje na temat konkursu zamieszczone są na stronie internetowej: www.cdr.gov.pl

 
Zgłoszenia do XIV edycji konkursu można nadsyłać do 15 października 2013 r.

 
Konkurs nie ma charakteru komercyjnego. Zgłaszający się do udziału nie ponoszą żadnych opłat. Realizowany jest w ramach zadań statutowych przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z instytucjami i organizacjami; przedstawicielami mediów TVP Program 1 oraz redakcjami pism i portali internetowych zajmującymi się tematyką rozwoju obszarów wiejskich.

 
W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Informacji udzielają pod nr tel. 022/729 66 34-38 wew. 116 i 140
Iwona Studniarek i Agnieszka Woszczek
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Z poważaniem
Agnieszka Woszczek
Centrum Doradztwa Rolniczego
z siedzibą w Brwinowie
tel. 022/729 66 34-38 wew. 116
a.woszczek@cdr.gov.pl

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg