• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Konkurs "Fundusz Sołecki- najlepsza inicjatywa"

Marszałek Województwa Opolskiego, serdecznie zaprasza do udziału w VI edycji konkursu „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”.

Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, a sołectwa z terenu naszego województwa plasują się na czołowych miejscach podczas finału krajowego. Jako region mamy czym się pochwalić, tym bardziej zachęcam więc do udziału w tegorocznej edycji, której finał będzie miał miejsce 4 września br., podczas Dożynek Wojewódzkich w Branicach.  

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy oraz informacji w zakresie realizacji projektów służących aktywizacji lokalnej społeczności sfinansowanych w sołectwach w ramach funduszu sołeckiego, wymiana doświadczeń, krzewienie dobrych praktyk oraz prezentacja wsi jako miejsca do życia i rozwoju społeczno-zawodowego.

Adresatami konkursu są sołectwa, które zrealizowały projekty sfinansowane ze środków wyodrębnionych w ramach funduszu sołeckiego, lub w których fundusz sołecki stanowił wkład własny.

Termin nadsyłania zgłoszeń na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego upływa 18 lipca br.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeń dostępne są na stronie: https://odnowawsi.opolskie.pl/konkurs-fundusz-solecki-najlepsza-inicjatywa-zapraszamy-do-udzialu/

Pliki do pobrania;

PDF02_Regulamin-konkursu-Fundusz-sołecki-najlepsza-inicjatywa-2022-r.pdf (1,42MB)

DOC02_Formularz-zgłoszeniowy-wraz-z-oświadczeniem-autora-zdjeć-2(1).doc (2,24MB)

 

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg