• EN
  • CZ
  • DE
×
Wyszukaj w serwisie
×

Złote Gody 2013

Złote Gody”

     Rocznica ślubu to uroczystość, przy której ożywają wspomnienia, wracają jak obrazy sprzed lat. I tak też było w dniu 10 grudnia 2013 r. na Sali Widowiskowej Urzędu Miejskiego w Białej. Wówczas z okazji 50 lecia pożycia małżeńskiego wręczono 27 parom z terenu gminy Biała medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczystość otwarła i prowadziła Kierownik USC – Leokadia Schneider, były gorące życzenia i ciepłe słowa od Burmistrza Białej - Arnolda Hindery i Przewodniczącego Rady Miejskiej – Roberta Rodena, którzy osobiście wręczyli Jubilatom przyznane odznaczenia.

Całą imprezę uświetnił występ młodzieży działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Białej, który przygotowanym programem wprowadził obecnych w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” otrzymały następujące pary małżeńskie:

Lucia i Ginter Zymolka zam Łącznik, Róża i Bernard Kusber zam. Biała, Julia i Piotr Piotrowscy zam. Biała, Małgorzata i Teodor Schneider zam. Biała, Jadwiga i Tadeusz Zadurowicz zam. Biała, Elżbieta i Józef Kusber zam. Prężyna, Lucja i Jan Nowottny zam. Ligota Bialska, Genowefa i Jan Dering zam. Józefów, Izydora i Jan Byra zam. Biała, Krystyna i Jerzy Sobek zam. Biała, Maria i Jan Stroka zam. Biała, Ilse i Franciszek Kulpa zam. Łącznik, Cecylia i Adolf Lauf zam. Ligota Bialska, Bernadeta i Stanisław Kollek zam. Chrzelice, Brygida i Henryk Maksara zam. Śmicz, Gerda i Hubert Müller zam. Pogórze, Emilia i Józef Głąbica zam. Grabina, Maria i Wiesław Fików zam. Biała, Małgorzata i Jan Lemko zam. Biała, Maria i Alojzy Fogel zam. Olbrachcice, Maria i Józef Sokoll zam. Łącznik, Władysława i Kazimierz Kubasiak zam. Biała, Barbara i Jan Duda zam. Krobusz, Maria i Jan Trinczek zam. Krobusz, Krystyna i Joachim Mazur zam. Biała, Teresa i i Czesław Gudz zam. Biała, Urszula i Ewald Ociepka zam. Chrzelice.

 

Złotym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności.

IMG_8833.jpeg

IMG_8839.jpeg

Turystyka weekendowa

Sprawdź szczegóły
Polecamy
  • box-bory.jpeg
  • box-gckbiala.png
  • sluzbawojskowa.jpeg